Zapiski przyjaciela collie.

"Aria na siedem collie"

niedziela, 29 stycznia 2012
Jeśli szaleć to grupowo ! Z tego właśnie pomysłu zrodziła się "Aria na siedem collie". Istne szaleństwo. Aria to termin muzyczny odnoszący się do formy muzycznej wokalno-instrumentalnej z kantylenowo rozwiniętym głosem solowym. Myśl rewelacyjna tylko, kto zaśpiewa ten głos solowy i kiedy jest punkt kulminacyjny? Jak ustawić zespół, jak zmobilizować artystów, żeby zamiast zabawy wybrali próby?


Dajcie ich od prawej, a resztę podzielmy według skali głosowej! Uwaga jeden zawodnik odmawia śpiewu, nie wiadomo, czemu poległ już na zmrożonej trawie? Czemu oni rozmawiają, szepcząc sobie coś na uszko, tak nie można. Czemu wpatrujecie się w niebo, to próba, trzeba ćwiczyć!


Ciężko ćwiczyć, kiedy po stole grasuje chińczyk, żołądek woła o więcej ryby ( lin na cytrynie pod pierzynką pory ozdobiony rodzynkami), a kanapy wciągają gdy w kinie właśnie grają film "Syn Lassie".  Istna balanga zamiast próby .


Jednak "Aria na siedem collie" to niepowtarzalny utwór muzyczny w naszym wykonaniu ( TOBI Zaciszny Dworek, ARIADNA Collie de la Erica Carnea, Sunresc Lace CARUSO, NEBRA Przyjacielskie Nastawienie, Denfris MAGICAL BLISS, BIG DREAM Grenwood FCI, DELILAH Grenwood FCI)  . Jesteśmy gotowi do występów.


0 komentarze: